Cheminių priemonių įtaka plaučiams

Cheminių priemonių įtaka plaučiams

Reguliariai valant su cheminėmis valymo priemonėmis galima stipriai pakenkti plaučiams. Ir tai beveik prilygsta surūkytai cigarečių pakuotei per vieną dieną. Ne paslaptis, kad tokius darbus dažniausiai atlieka moterys todėl po ilgalaikio tokių produktų vartojimo patiria didelių sveikatos problemų. Kenksmingus purškalus galima pakeisti ir paprasta mikropluošto šluoste ir vandeniu.

Naudojant chemines priemones diena iš dienos, metai iš metų su amžiumi gali sutrikdyti sklandžią plaučių veiklą. Ar plaučiai atlieka tinkamai savo funkciją galima nustatyti pagal tai kiek oro įkvepiama. Ta moteris, kuri reguliariai dirba su valymo priemonėmis oro įkvėps mažiau.

Cheminės medžiagos valymo produktuose dirgina trapias plaučių pamušales gleivines, kurios laikui bėgant sukelia ilgalaikius pažeidimus kvėpavimo takuose.

Dažniausiai valantis nepagalvojame apie mažų dalelių įkvėpimą iš valymo priemonių, kurios yra skirtos grindų valymui, o ne plaučiams valyti. Ilgainiui valymo cheminės medžiagos gali sukelti gana didelę žalą jūsų plaučiams.

Chemikalai dažniausiai valantis yra nereikalingi, tiesiog esam prie jų per daug pripratę ir pamirštam pačias elementariausias priemones, tai mikropluošto šluostę ir vandenį.