Kaip apsisaugoti nuo peršalimo namų sąlygomis

Kaip apsisaugoti nuo peršalimo namų sąlygomis

Peršalimo ir gripo sezonas pradeda įsibėgėti jau dabar ir jis į mūsų organizmą smogia greitai ir ganėtinai stipriai. Geriausiai imunitetą pradėti stiprinti yra iš anksto, bet jei apsisaugoti nepavyksta ką darome pajautus pirmuosius simptomus? Kai kurie iš mūsų peršalimo sezonui pradeda ruoštis tik šaltuoju metų laiku. Prasidėjus peršalimų ir gripo sezonui garinasi įvairiomis tinktūromis manydami, kad palengvins simptomus arba iš viso užkirs kelią tolimesniem susirigimams.

Nemažai žolininkų kaupia ir laiko vaistažolių atsargų užklupus peršalimo sezonui. Bet jeigu nutinka taip, kad jei manote jog neturite kai kurių reikalingų vaistažolių? Ką daryti, jei reikalingos vaistažolės jūsų artimoje aplinkoje nėra lengvai prieinamos ar iš viso jo net neauga? Kartais nutinka ir taip, kad gali nepavykti greitai užsisakyti internetu, o jau reikia tuoj pat ir atrodo buvo paskutinis šansas įsigyti reikiamų vaistažolių.

Laimei, yra nemažai vaistažolių, kurių galite nusipirkti ir vietinėje parduotuvėje, kurios padės sumažinti peršalimo ir gripo trukmę. Ir, jei iš anksto pradedamas gydymas, galima išvengti ligos pablogėjimo, bronchito arba pneumonijos.

Keletas vaistažolių ir kitų ingridientų, kurie lengvai prienami namų sąlygomis ir lengva juos naudoti. Geriausias dalykas apie šias vaistažoles yra tai, kad jos lengvai gaunamos, o daugelis jų gali būti naudojamos įvairių ligų gydymui.

Namų vaistinėlės priemonės peršalimui ir gripui gydyti:

  • Česnakai – antivirusiniai, antibiotikai ir antiseptikai.
  • Svogūnai – puikiai tinka kosuliui, atveria kvėpavimo takus.
  • Imbieras – antimikrobinis ir priešuždegiminis. Be peršalimo ir gripo gydymo, imbieras puikiai tinka nuo pykinimo ir vėmimo.
  • Medus – antibakterinis, antimikrobinis ir antiseptinis.
  • Citrina – daug vitamino C, citrina gali padėti sumažinti šalčio ir gripo viruso stiprumą organizme. Daugelis žmonių naudoja citrina, kad susidarytų atsparumas peršalimui ir gripui, pagreitina gijimą.

Vaistažolių arbatos yra puikus būdas gydyti peršalimo ir gripo simptomus! Jūs gaunate ne tik medicininę naudą, bet ji taip pat ramina, šildo, atpalaiduoja.